Aktualności
- kategoria:
- Aktualności
Dlaczego warto segregować śmieci? Powodów jest mnóstwo. Od zmniejszenia ilości śmieci, przez obniżenie kosztów związanych z wysypiskami, aż po pozyskiwanie surowców wtórnych. Ważne, aby się do segregacji przekonać i ją stosować.
Właśnie dlatego Gmina Zbrosławice zaprasza całe rodziny do udziału w konkursie pn. „Zachęć mnie do segregacji”. Co należy zrobić? Wystarczy przygotować krótki filmik (30 do 60 sekund) lub prezentację (12 slajdów) zachęcającą, do segregowania odpadów, a następnie dostarczyć swoją pracę do Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Zbrosławice, przy ul. Wolności 89. Dla autorów najciekawszych prezentacji/filmów organizator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Szczegóły w regulaminie.
Zapraszamy do udziału!
| format | Nazwa pliku | Data publikacji | Rozmiar | Pobierz |
|---|---|---|---|---|
| Regulamin konkursu | 20-06-10 13:47 | 916.98KB | pobierz plik: Regulamin konkursu | |
| docx | Formularz zgłoszeniowy | 20-06-10 13:50 | 18.09KB | pobierz plik: Formularz zgłoszeniowy |
Klawisze Dostępności
- Przejdź do menu głównego:
- Alt i 0
- Przejdź do treści strony:
- Alt i 1
- Mapa Witryny:
- Alt i 2
- Wersja kontrastowa:
- Alt i 4
- Wyszukiwarka:
- prawy Alt i W
Zamiast klawisza Alt możesz użyć H
UWAGA! To strona archiwalna Gminy Zbrosławice. Informacje mogą być nieaktualne. 